Noclegi

Poniżej przedstawiam mapę z kilkoma moimi propozycjami noclegów w Rumunii i Mołdawii. Jest to wybór subiektywny, podyktowany moimi osobistymi wrażeniami. Nie są to oczywiście wszystkie obiekty, w których nocowałam, ale właśnie te chciałam wyróżnić i polecić. Polecam je wyłącznie dlatego, że uważam, że z jakiegoś powodu są to miejsca warte uwagi. Wszystkie przetestowałam w trakcie moich wyjazdów do Rumunii i Mołdawii, do niektórych wracałam kilkakrotnie. Mapa będzie się uzupełniać i znajdą się na niej tylko te obiekty, w których (według mnie) faktycznie warto się zatrzymać.

Powiększ mapę, aby zobaczyć więcej.

Po kliknięciu w czerwony znacznik pojawi się po lewej stronie panel z moim opisem obiektu noclegowego w Rumunii czy Mołdawii i najczęściej również z linkiem. Koniecznie zapoznaj się z tym opisem przed rezerwacją oraz zerknij w opinie np. na Booking (podaję linki w opisach) – w ten sposób masz szansę uniknąć rozczarowań, bo każdy ma inne oczekiwania i Twoje nie muszą być przecież podobne do moich. Natomiast niebieskie znaczniki to restauracje i kawiarnie, które polecam. Niektóre znajdują się w różnych hotelach, ale można z nich korzystać niezależnie od noclegu.

Uwaga. Nie odwiedzam tych obiektów za każdym razem jak jestem w RO/MD. Jeśli więc zauważysz, że w którymś z nich mocno spadły standardy, daj znać.

Podane na mapie (w opisach miejsc) linki do rezerwacji noclegów w portalu Booking są afiliacyjne. Co to oznacza? Tobie nie zrobi to żadnej różnicy, a dla mnie będzie swego rodzaju wsparciem w tworzeniu dalszych treści. Jeżeli zarezerwujesz pobyt za pomocą takiego linku, to Booking dorzuci mi parę groszy na ciasteczko, a Ty w ten sposób będziesz miał(a) okazję pokazać, że doceniasz moją pracę włożoną w tworzenie tego miejsca.