Noclegi

Poniżej przedstawiam mapę z kilkoma moimi propozycjami noclegów. Jest to wybór subiektywny, podyktowany moimi osobistymi wrażeniami. Nie są to oczywiście wszystkie obiekty, w których nocowałam, ale właśnie te chciałam wyróżnić i polecić. Nie współpracuję z właścicielami tych obiektów – polecam je wyłącznie dlatego, że uważam, że z jakiegoś powodu są to miejsca warte uwagi. Wszystkie przetestowałam w trakcie moich wyjazdów do Rumunii, do niektórych wracałam kilkakrotnie. Mapa będzie się uzupełniać i znajdą się na niej tylko te obiekty, w których (według mnie) faktycznie warto się zatrzymać.

Powiększ mapę, aby zobaczyć więcej.

Po kliknięciu w czerwony znacznik pojawi się po lewej stronie panel z moim opisem obiektu i najczęściej również z linkiem. Koniecznie zapoznaj się z tym opisem przed rezerwacją oraz zerknij w opinie np. na Booking – w ten sposób masz szansę uniknąć rozczarowań, bo każdy ma inne oczekiwania i Twoje nie muszą być przecież podobne do moich. Natomiast niebieskie znaczniki to restauracje, które polecam. Niektóre znajdują się w różnych hotelach, ale można z nich korzystać niezależnie od noclegu.

Wyjątkowo na mapie pojawił się również pomarańczowy znacznik – jest to obiekt, który ogólnie mogę polecić ze względu na położenie, zamykany parking oraz ładne i czyste pokoje w przystępnej cenie. ALE słabszą stroną tego miejsca była wg mnie obsługa, dlatego przeczytaj najpierw opis! Jeśli znajdę i przetestuję tam jakiś dobry nocleg, to go umieszczę na mapie zamiast tego.

Uwaga. Nie odwiedzam tych obiektów za każdym razem jak jestem w RO. Jeśli więc zauważysz, że w którymś z nich mocno spadły standardy, daj znać.